French Guiana

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v French Guiana

Nemovitosti na prodej ve Francouzské Guayaně

Chcete se přestěhovat do Francouzské Guyany? Chcete vědět, zda hledat nemovitost k prodeji ve Francouzské Guyaně může být dobrá investice?

Guyana je země kontrastu. Existují různé a krásné krajiny, s ohledem na počasí, má všechny ingredience zamilovat. Salutské ostrovy, k nimž byli posláni vězni už dávno, mají zvláštní a živé prostředí, ve kterém příroda obsadila budovy.

Francouzská Guyana je francouzský zámořský region nacházející se na severovýchodním pobřeží jižní Ameriky. Většinu jeho území pokrývá tropický les. Hlavní město Cayenne se vyznačuje barevnými kreolskými domy a trhy pod širým nebem. Sousedí s Brazílií na východě a na jihu a Surinam na západě.

Domníváme se, že je velmi důležité vyhodnotit naše informace předtím, než rozhodne o tom, zda investovat do nemovitostí pro prodej ve Francouzské Guayaně.

Francouzská Guyana představuje dvě hlavní geografické oblasti: pobřežní část, ve které žije většina obyvatelstva, a apaticky a téměř nepřístupný deštný prales, který neustále stoupá k ekonomickým vrcholům Tumac-Humac po brazilských hranicích. Několik malých ostrovů se nachází u pobřeží, tři ostrovy Iles du Salut Salvation zahrnující ostrov ďábla a opuštěný Ile de Connectable pták držel podél plavby, pokud jde o Brazílii.

Cayenne je hlavní město Guyany, které je také největším městem v zámořském departementu, včetně sbírky asi jedné třetiny celkového počtu obyvatel tohoto oddělení a snad nejlepším místem pro hledání nemovitostí k prodeji ve Francouzské Guayaně.

Zatímco Guyana a Surinam získaly nezávislost od svých kolonizátorů, respektive ze Spojeného království a Nizozemska, Francouzská Guyana nikdy neměla. Je klasifikován jako zámořské území; jeho měnou je euro a jeho úředním jazykem je francouzština, ačkoli mnozí také mluví kreolským.

Jeho drsné prostředí, včetně žhavého žáru a žraloků, se proslavilo v knize Papillon z roku 1969, která se později stala filmem, ve kterém hrají Dustin Hoffman a Steve McQueen.

Je větší než Belgie, ale má přibližně 250 000 obyvatel.

Francouzská Guyana má velikost Portugalska. Přesto zde žije pouze 200 000 lidí. Země nemá žádnou ekonomiku, o které by mluvila. Sotva existuje cestovní ruch, v neposlední řadě proto, že moře je žraloky žraloky a přinejmenším u moře je hnědé u řek sedimentů. Ani díky špatné kvalitě půdy neexistuje nějaké zemědělství. Silnice, které sestupují do Brazílie, jsou převážně neprůchodné a jedinou spolehlivou cestou na světě je denní let do Paříže Orly z letiště Rochambeau v hlavním městě Cayenne.

  •  
    Stěhování do Francouzské Guyany. Zahraniční a žijící Francouzská Guyana

         Hraničí s Brazílií, Surinamem a Atlantským oceánem je dnes protagonista našeho průvodce realitou, která je ojedinělejší než vzácná: Francouzská Guyana. Koupě nemovitosti v Guyaně by mohla být opravdu nejlepší volbou 2019 pro vás investory, dychtivý jít a žít v koutě ráje plné mnoha pří ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 6916

Prodat Venkovská usedlost, French Guiana, Cayenne, Cayenne, .

1,044,709.40CZK
Prodat
Venkovská usedlost

200 m²
Dům se dvěma podlažími, tři ložnice, 4 koupelny, balkon, obývací pokoj, jídelna, kuchyňka s jídelnou, prádelna, garáž, terasa, galerie, servisní místn...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB